Fisz Emade w Alibi (2.03.2012 r.)

Posted: 5 marca 2012 in Relacje

Fisz

W ostatni piątek (2 marca 2012 roku) Zwierzę zaprosiło nas na koncert. Wybrało Fisza i Emade, którzy razem z DJ Epromem promowali w Alibi swoją najnowszą płytę, zatytułowaną (nomen omen) „Zwierzę bez nogi”.

Ponieważ koncert miał się zacząć o dwudziestej, przyszliśmy do klubu pół godziny wcześniej. Niestety, nie obyło się bez pewnych problemów… Jakich? Dowiecie się, słuchając naszej audycji. Teraz zdradzimy tylko, że wszystko dobrze się skończyło i ostatecznie udało nam się dotrzeć na czas. Chociaż tak naprawdę niepotrzebnie się spieszyliśmy, bo punktualnie rozpoczynający się koncert to bardzo rzadkie zjawisko. Tym razem inaczej nie było i muzycy na scenę weszli po dobrej półgodzinie oczekiwania.

Bracia Waglewscy rozpoczęli od kawałków z nowej płyty. Publiczność nie bardzo wiedziała, co ma zrobić z utworami, których kompletnie nie zna. Zachowanie widzów sprawiało wrażenie, jakby w ogóle nie słyszeli nowej płyty, a nawet singla „Zwierzę bez nogi”, który ją promował. Kolejne utwory, starsze i powszechnie znane, rozgrzały publiczność i ostatecznie można stwierdzić, że prawdopodobnie wszyscy dobrze się bawili.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej, poczuć atmosferę koncertu i wyobrazić sobie, że byliście tam z nami – zapraszamy do wysłuchania naszej audycji już w najbliższym czasie! Dokładny termin ogłosimy do środy. A tuż po audycji pojawi się tutaj wywiad z Fiszem. Bądźcie z nami!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s