Mela Koteluk w Alibi (10.03.2013 r.) – relacja

Posted: 11 marca 2013 in Relacje
Tagi: , , , , , , , , , , ,


W minioną niedzielę Alibi gościło kolejną gwiazdę i to wcale nie małego formatu. Mela Koteluk staje się w kraju najbardziej wziętą wokalistką młodego pokolenia i jak udowodniła podczas koncertu – nie bez kozery. 

Mela

Muszę przyznać, że w Alibi takiej frekwencji jeszcze nie widziałam. Kolejka do wejścia ciągnęła się aż pod sławetny bar Twoja Stara a już od pierwszych dźwięków koncertu scena praktycznie zniknęła pod ludźmi. Mela zaprezentowała się świetnie, grając w koncertowym składzie z Tomaszem Krawczykiem, Miłoszem Wośko, Kornelem Jasińskim, Robertem Raszem oraz Olą Chludek w chórku, rozgrzała całą, licznie zgromadzoną publikę.  Na koncercie bawili się też najmłodsi, górując nad wszystkimi z poziomu ramion swoich rodziców i wzbudzając tą vipowską miejscówką zazdrość wszystkich zebranych. Pomimo niedrobnych niedogodności związanych z proporcją sali do ilości fanów odbiór był wspaniały i bardzo energetyczny.

Mela2

„Spadochron” uniósł salę, nie inaczej sprawy miały się w przypadku kolejnych utworów. Nie zabrakło mojej ulubionej „Melodii ulotnej”, „Dlaczego drzewa nic nie mówią” i innych, równie świetnych utworów z nie do końca debiutanckiej – bowiem artystka od lat jest obecna na scenie muzycznej a rozbudowaną trasę koncertową uzupełniają częste doniesienia o kolejnych sukcesach wokalistki – ale na pewno przełomowej płyty Spadochron.

Mela zabrała nas we wspaniałą, liryczną podróż po niebanalnych tekstach i pięknych dźwiękach. Trasa koncertowa do polecenia dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą, polską muzykę na wysokim poziomie, innymi słowy – Rodacy na koncerty! (I do kin – Mela Koteluk wraz z Czesławem Mozilem nagrała utwór „Pieśń o Szczęściu” promujący film „Baczyński”, który wejdzie na ekrany kin 15 marca.)

Elwira Iwanowska

58795_488332857892176_1177596076_n

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s